91 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

Görünüm 30 45 60

Evlerimizde halılarla, perdelerle ve mobilyalarla uyumlu özelliklere sahip duvar kağıdı ürünleri, görsel açıdan mükemmel bir uyum özelliğine sahiptir. Özel Tasarımlı ürünlerimiz, 2021 yılının trend modelleridir ve en çok sipariş edilen ürünler içerisindedir.

 

 Duvar Kağıdı Ürünlerimiz

Sitemizde uygun fiyat seçenekleriyle tercih edilen duvar kağıtlarımız, kısa süre zarfında adrese ulaşıyor. En çok tercih edilen ürün seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır:

1- Desenli,

2- Pembe,

3- Graffiti desenli ithal,

4 -Yeşil desenli ithal,

5- Damask desenli ithal,

6- Füme çizgili ithal,

7- Krem çizgili ithal,

8- Füme/kahverengi klasik,

9- Çiçek desenli kahverengi/krem,

10- Kahverengi/mavi yaprak desenli,

11- Büyük yapraklı desenli,

12- Lila, siyah, kahverengi ve kırmızı ithal kağıt ürünleri satılmaktadır.

 

Aradığınız kaliteli özelliklere sahip ürünümüz, Türkiye’nin her yerine kargo seçenekleriyle sipariş edilmektedir.

 

 Özel Tasarımlı Duvar Kağıtları

Ürünlerimizin boyutları 53×10, 70×10 özelliklerine sahiptir. Kullanışlı ve pratik özellikleriyle bir duvar kağıdı kategorisinde fazlasına sahip ürünlerimiz dekor çalışmalarında mükemmel sonuç vermektedir. En çok tercih edilen koyu renklerin yanı sıra, popüler açık renkli ürün seçenekleri de bu kategoride sitemizde satışa sunuluyor.

 

Profesyonel özellikleriyle dikkat çeken ürünlerimiz hızlı ve etkili kolay satış seçeneklerine sahiptir. Ürün alım işlemlerinde metrekare bilgileri önemlidir. Uygulama yapılacak duvarın ölçüleri tam olarak belirlenmelidir ve bu ölçülere uygun duvar kağıdı sipariş edilmelidir.

 

 Duvar Kağıdı Renk Seçenekleri

Sade renkli özelliklere sahip ürünlerimiz salon, mutfak, çocuk odası ve yatak odası gibi yerlerde kullanılabilir. Duvar kağıdı desenleri genel anlamda kullanım alanına uygun şekilde değişiklik göstermektedir.

Dekor çalışmalarına uyum sağlayan ürünlerimiz, her türlü mekanda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Kaliteli bir duvar kağıdı işlemi için işçilik de önemlidir. Ustaların tercih ettiği ürünümüz kalitesiyle dikkat çekmektedir.