alesta-home-hakkimizda

Hakkımızda

“Meslek mi öğrenmek istiyorsun, yoksa para mı kazanmak istiyorsun? Eğer para kazanmak istiyorsan yan dükkandaki perdeci de çırak arıyor, orada hem meslek öğrenip hem para kazanabilirsin.”

Alesta Home’un hikayesi, 1970’lerin başında, hayattan ne istediğini bilen bir gencin bu soruya verdiği cevapla şekillenmeye başladı.

Tarihçe

1990’da Ankara’da küçük bir mağazada, hayalleri mümkün kılmak için kurulan Alesta Home dünden bugüne; yaşayan, stil sahibi, fonksiyonelliği ve konforu bir arada tutan dünyalar yaratmak için yaşam alanlarınızın tamamlayıcısı olmaya devam ediyor.

alesta-home-tarihce
alesta-home-kurucumuzun-hikayesi

Kurucumuzun Hikayesi

Alesta Home’un kurucusu Fuat Yazıcı, 1958 yılında Erzurum’un Şehitler Köyü’nde dünyaya gözlerini açtı. Tarım, hayvancılık ve ticaret işiyle uğraşan babası Abdullah Çavuş, oğlunun da kendisi gibi burada yaşayıp baba mesleğini yapmasını istiyordu ancak Fuat Yazıcı’nın hayalleri de olmak istediği yer de bu köyün sınırlarının ötesindeydi.

Misyon ve Vizyon

MİSYON

Doğru fiyat ve kalite eşleşmesi sağlayarak müşterilerimizin yaşam alanlarını iyileştiren, beklentilerine üst düzeyde yanıt veren, fayda odaklı nitelikli ürün ve hizmetler sunmak.

VİZYON

Dünya pazarında ilham veren değişimlere, cesur yeniliklere ve sıra dışı başarılara liderlik eden, hayata değerli izler bırakan eşsiz bir marka olmak.

alesta-home-misyon-vizyon
alesta-home-kurumsal-degerlerimiz

Kurumsal Değerlerimiz

İnsana, doğaya ve çevreye saygı yönetim anlayışımızın temelini oluşturur. Tüm iş ve hizmet süreçlerimizde bu anlayışa bağlı hareket ederiz.

İş ahlakı ilkeleri, güvenilirlik ve itibar temel değerlerimizdendir. Değişime ve yeniliğe liderlik edecek cesur adımlar atarken yolumuzu bu değerlerin ışığıyla aydınlatırız.

Referanslar

  • PARK ORAN KONUTLARI – ORAN/ANKARA
  • KUZU KUMRU KONUTLARI – BİRLİK/ANKARA
  • İBİS OTEL – BAKÜ/AZERBAYCAN
  • MAGNA OTEL – ERCİYES/KAYSERİ
  • PANORA AVM – ORAN/ANKARA
  • ATAKULE AVM – ÇANKAYA/ANKARA
alesta-home-referanslar
alesta-home-kariyer

Kariyer

“Kariyerinin Zirvesine Ulaşmak İsteyenler İçin İş Fırsatları Burada”

Alesta Home’daki kariyer fırsatlarını değerlendirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

İletişim

ADRES: Güvenlik Cd. No:113/A, Aşağı Ayrancı, Çankaya/Ankara

E-POSTA: alesta@alestahome.com

TELEFON: +90 (312) 427 16 66

alesta-home-iletisim