Gösterilen sonuç sayısı: 4

-%18
Orijinal fiyat: 1.100,00₺.Şu andaki fiyat: 899,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 750,00₺.Şu andaki fiyat: 599,00₺.
-%23
Orijinal fiyat: 3.500,00₺.Şu andaki fiyat: 2.699,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 2.500,00₺.Şu andaki fiyat: 1.999,00₺.

Bebek yorganı, genel olarak bebekleri sıcak tutması için tercih edilen yorgan çeşitleri arasında yer almaktadır.  Öncelikle, seçtiğiniz malzemenin bebeğiniz için cilt dostu olduğundan emin olmalısınız. Pamuk en iyi seçeneğinizdir. Altında pamuklu bir tabaka olan bir battaniye seçmelisiniz.

Üzerinde çok fazla kürk bulunan yorgan almaktan kaçınmalısınız. Çünkü bu kürkler kaybolabilmektedir. Bu nedenle nefes alırken bebeğinizin burun deliklerine veya ağzına girebilmekte ve boğulma olayına neden olabilmektedir.  Yumuşak, ağır moda olanlardan kaçının çünkü bunlar nefes alabilen malzemeden yapılmamıştır. Çocuğunuz uykuda başının üzerine çekerse boğulmasına neden olabilmektedir.

Bebek Yorganı Çeşitleri

Bebeğiniz için ağır bir yorgan alıyor olsanız bile nefes alan bir malzemeden olmasına dikkat etmelisiniz. Yorganı fanın yanında tutun ve içinden hava geçip geçmediğine bakın. Sentetik veya saten kumaşlara yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Çünkü bunlar bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olmaz. Ayrıca hassas ciltte kızarıklıklara veya lekelere yol açmaktadır.  Gevşek püsküllü, püsküllü veya kurdeleli battaniyelerden kaçınmalısınız. Çünkü bunlar bebekler içlerine dolanabilmektedir.

Bebeğinize doğru boyutta yorgan aldığınızdan emin olmalısınız. Bu, ihtiyacınıza ve ihtiyacınıza bağlı olacaktır. Bebeğinizi sarmak istiyorsanız, muhtemelen daha büyük bir battaniye gerekli olacaktır. Yoksa bebeğinizi iyi örten ve geceleri onu sıcak tutan orta boy bir battaniyeye yatırım yapabilirsiniz.

Bebek Yorganı Fiyatları

Farklı özelliklere sahip olan bebek yorganlarının fiyatları da farklılaşmaktadır. Bu nedenle söz konusu ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgi için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede bebek yorganı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.