Gösterilen sonuç sayısı: 4

-%17
Orijinal fiyat: 1.500,00₺.Şu andaki fiyat: 1.249,00₺.
-%17
Orijinal fiyat: 1.200,00₺.Şu andaki fiyat: 999,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 2.500,00₺.Şu andaki fiyat: 1.999,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 3.000,00₺.Şu andaki fiyat: 2.399,00₺.

Elyaf yorgan çeşitleri, sağlık bir uyku için çok önemlidir. Uyku sağlıklı bir yaşam için büyük bir öneme sahip olduğu için verimli bir uyku için kaliteli bir yorgan ihtiyacı doğmaktadır. Kesintisiz bir şekilde uyumanız için yorgan çeşitleri çok önemlidir. Mevsim koşullarına göre farklı kalınlıklarda tercih edebileceğiniz elyaf yorganlar sizlere kusursuz bir deneyim sunuyor. Özellikle yeni evlenen ve çeyiz alışverişi içindeki bireyler için elyaf yorganlar son derece idealdir. Uygun fiyatı ile dikkat çeken bu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Elyaf Yorgan Çeşitleri

Kaliteli markalar tarafından profesyonelce üretilen elyaf yorgan çeşitleri ile ideal deneyimler elde edebilirsiniz. Sahip olduğu özellikler ile dikkat çeken elyaf yorganlar; farklı renk ve desenlere sahiptir. Bunun yani sıra antik alerjik ve anti bakteriyel yapısı ile hijyenik bir kullanıma da sahiptir. Katlandığında çok az yer kaplar ve saklama alanlarından tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca bu ürünlerin çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği bulunmaktadır. Bu da ürünlerin pratik bir kullanıma sahip olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla yüksek hava alma kapasitesine sahip olan ürün, gece boyunca cildinizin nefes almasına yardımcı olmaktadır.

Elyaf Yorgan Fiyatları

Tek kişilik ve çift kişilik farklı boyutlardaki seçenekleri ile dikkat çeken bu yorganlar hemen her evde bulunması gereken ürünlerdir. Bu noktada siz de kendiniz için ve aile bireyleriniz için en uygun elyaf yorganları tercih edebilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve güvenilir ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.