Gösterilen sonuç sayısı: 6

-%27
Orijinal fiyat: 550,00₺.Şu andaki fiyat: 399,00₺.
-%27
Orijinal fiyat: 550,00₺.Şu andaki fiyat: 399,00₺.
-%27
Orijinal fiyat: 550,00₺.Şu andaki fiyat: 399,00₺.
-%17
Orijinal fiyat: 600,00₺.Şu andaki fiyat: 499,00₺.
-%27
Orijinal fiyat: 550,00₺.Şu andaki fiyat: 399,00₺.
-%34
Orijinal fiyat: 150,00₺.Şu andaki fiyat: 99,00₺.

Mutfak tekstili, evler için en önemli ürünlerden bir tanesidir. Bilindiği üzere evlerin en çok kullanılan yerleri mutfaklardır. Güvenli kullanım için uygun olan mutfak tekstili ürünleri ile eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Pek çok alternatif sunulan bu ürünler ile mükemmel bir deneyim sizleri bekliyor.

Mutfak Tekstili Çeşitleri

Kurulama bezi, mutfakta en fazla tercih edilen tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Yemek hazırlarken mutfağın dakikalar içerisinde kirlendiğini görürüz. İşte bu noktada çeşitli tekstil ürünleri ile mutfağın temizlenmesi sağlanır. Dolayısıyla mutfakta kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hazırlığı esnasında mutfakta kurulama bezinin kullanılması son derece önemlidir.

Masa örtüleri, masaları koruma amacı ile çeşitli malzemelerden elde edilen çok amaçlı ürünlerden bir tanesidir. Kullanım alanları elde edilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda masa örtüsü çeşitleri farklı desenlerde ve tasarımlarda üretilmektedir.

Runner modelleri, yemek sofralarında sık sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünler farklı renk ve desenlere sahiptir. Örtü gibi masaya serilen bu ürünler dekoratif bir ürün olarak kullanılmaktadır.

Mutfak havlusu modelleri, genel olarak mutfakta el silme amacı ile kullanılan ürünlerdir. Bunun yanı sıra mutfaktaki çeşitli ürünlerin kurulanması için de mutfak havluları tercih edilmektedir.

Mutfak Tekstili Fiyatları

Bu ürünleri son derece uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Siz de bu ürünlerin fiyatları ile ilgili detayları merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Bu noktada bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.