Gösterilen sonuç sayısı: 4

-%20
Orijinal fiyat: 2.500,00₺.Şu andaki fiyat: 1.999,00₺.
-%23
Orijinal fiyat: 2.200,00₺.Şu andaki fiyat: 1.699,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 5.000,00₺.Şu andaki fiyat: 3.999,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 6.000,00₺.Şu andaki fiyat: 4.799,00₺.

Bambu yorgan, kışın en sık tercih edilen ev tekstili ürünleri arasındadır. Günümüzde tercih edilecek birçok yorgan çeşidi bulunmaktadır. Bu noktada bambu yorganlar da bu ürünler arasında yer almaktadır. Yorganların üretilen malzeme çeşitlerine göre farklı alternatifleri bulunmaktadır. Bu yorganlar terletmeden nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede son derece rahat bir uyku deneyimi elde etmenizi sağlamaktadır. Bambu yorganlar satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, ürünlerin boyutudur. Kendinize en uygun boyuttaki yorganı tercih etmeniz gerekmektedir.

Bambu Yorgan Çeşitleri

Gece uykusunu en konforlu şekilde geçirmek isteyenler için ideal ürünlerden bir tanesi bu yorganlardır. Tek kişilik ve çift kişilik boyutlara sahip olan bu ürünler, en konforlu uyku deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Dilerseniz eviniz için dilerseniz de çeyiziniz için bu yorgan çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli markalar tarafından profesyonelce üretilen elyaf yorgan çeşitleri ile ideal deneyimler elde edebilirsiniz. Sahip olduğu özellikler ile dikkat çeken bambu yorganlar; farklı renk ve desenlere sahiptir. Bunun yani sıra antik alerjik ve anti bakteriyel yapısı ile hijyenik bir kullanıma da sahiptir.

Bambu Yorgan Fiyatları

Birbirinden farklı özelliklere ve boyutlara sahip olan bu yorganların, fiyatları da genel olarak değişkenlik göstermektedir. Tercih edilecek boyutlara göre farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Siz de kendiniz ve aile bireyleriniz için en uygun olan yorgan fiyatlarını araştırarak tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bambu yorgan fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.