Banyo havlusu, banyolarınızda kullanabileceğiniz kaliteli havlu çeşitlerinden birisidir. Söz konusu havluları kendiniz için en uygun olacak şekilde tercih ederek kusursuz ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha kalın, daha ağır havlular genellikle daha ince ve hafif havlulardan daha emicidir. Ancak kuruması elbette daha uzun sürmektedir. Birinci sınıf pamuklardan yapılan havlular süper emicidir ve suni ipekten yapılan havlular pamuktan biraz daha fazla su emmektedir.

Havlular genellikle birkaç yıkamadan sonra olduğundan daha yumuşak hissetmenizi sağlar. Tüketici Raporları uzmanlarına göre çoğu üretici, havluları elinize yumuşak gelen bir kumaş yumuşatıcı kaplama ile kaplıyor. Ancak bir veya iki yıkamadan sonra yıpranmaktadır.

Banyo Havlusu Çeşitleri

Bambudan elde edilen suni ipek dahil olmak üzere suni ipek ile yapılan havlular genellikle çok yumuşaktır. Bu havlular tek katlı havlulardan biraz daha dayanıklıdır. Pamuk, suni ipekten daha güçlüdür. Pamuk/polyester havlular da dayanıklıdır. Bu nedenle oteller ve spor salonları bunları kullanır – ancak tüm pamuklardan daha az emicidir.

Uzun ömürlü yumuşak, emici havlular için önce kaliteli pamuktan yapılmış iki katlı havluları veya pamuğu suni ipekle karıştıran havluları düşünün, ancak uzun ömürlü olmayabilirler.

Banyo Havlusu Fiyatları

Söz konusu havlu çeşitlerinin fiyatlar ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Bu noktada ürünler ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak için doğru adrestesiniz. Web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde incelemelisiniz.

 

 

 

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.