Gösterilen sonuç sayısı: 3

-%26
Orijinal fiyat: 200,00₺.Şu andaki fiyat: 149,00₺.
-%29
Orijinal fiyat: 350,00₺.Şu andaki fiyat: 249,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 250,00₺.Şu andaki fiyat: 199,00₺.

Baharat takımı, adından da anlaşıldığı üzere baharatların saklanması için kullanılan ürünlerdir. Önemli bir mutfak gereci olan baharat takımı; tuzluk, biberlik ve şekerlik gibi tek tek satılabilmektedir. Ayrıca bu ürünler bir takım halinde de sizlere sunulabilmektedir. Yüzlerce farklı modelin bulunduğunu söylemek mümkündür. Piyasada bulunan öğütücülü baharatlıklar da son derece yoğun bir şekilde ilgi gören ürünler arasındadır. Kullanıcılar söz konusu baharatlıklar arasından kendileri için en uygun olanı kolayca tercih edebilmektedir.

Baharatlık modellerinin doğrudan ışık ve ısı almaması gerekir. Bu nedenle baharatların karanlık ve kuru yerlerde saklanması son derece önemlidir. Söz konusu ürünlerin nem oluşturmayan malzemelerden üretilmesi de kuru ortamda saklanması gerekmektedir.

Baharatlık Çeşitleri

Baharat takımlarının yanı sıra bu ürünler koymak için raf ve stantlarda satışa sunulmaktadır. Özellikle cam kavanozlara etiket yapıştırarak onları belirli bir baharatın kavanozu haline dönüştürebilmek mümkündür. Baharat stantları ise son derece yaygın bir kullanıma sahip olan ürünler olarak bilinmektedir.

Günümüzde bireylerin sahip olabileceği farklı malzemelerden elde edilen baharatlıklar mevcuttur. Cam, metal, akrilik, ahşap gibi malzemelerden elde edilen baharatlıklar son derece yaygın bir kullanıma sahiptir. Kendilerine has çeşitli olumlu ve olumsuz özelliklerin bulunduğu bu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Kullanıcıların kendi istek ve ihtiyaçlarına göre söz konusu ürünler arasından tercihlerini yapmaları mümkündür.

Baharat Takımı Fiyatları

Baharat takımları birbirinden farklı fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Siz de bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İçeriğindeki parça sayısı, elde edildiği materyal ve boyutlar bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesini sağlamaktadır. Bu doğrultuda fiyatlar ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede tek tıkla sipariş vererek ürünlerimize son derece pratik bir şekilde sahip olma imkanı elde edebilirsiniz.