Gösterilen sonuç sayısı: 22

Görünüm 30 45 60

Banyolarda ve plajlarda kullanılan havlular, pamuklu kumaşlardan elde edilir. Terleme ve neme karşı koruma özelliğine sahip olan havlu ürünlerimiz, spor salonlarında da kullanıma uygundur. Günlük hayatta daha pek çok alanda ihtiyaç duyulan havlular, banyonun dekorasyonuna da katkı sağlar. Çok yönlülüğü ile sizleri de memnun edecek olan tüm havlu çeşitlerine ise bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 Havlu Çeşitleri

Havlular, özel dokuma yöntemleri ile elde edilen tekstil ürünleridir. havlu kategorisi altın pek çok farklı çeşit yer alır. Sitemizde yer alan çeşitler ise şu şekildedir:

*El ve yüz havluları

*Ayak havluları

*Banyo havluları

*Plaj havluları

Gün içerisinde sıkça kullanılan havlular, farklı renk ve doku seçeneklerine sahiptir. Bu ürün çeşidinde en çok tercih edilen ise pamuklu havlulardır. İnsan cildi ile uyumlu alan pamuktan elde edilen havlular, antialerjik özelliklere sahiptir. Nefes alabilen havlular, hızlı kuruma özelliklerine de sahiptir.

 

 Havlu Kullanım Alanları

Havlular, neredeyse her an ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Özellikle evlerde tercih edilen havlu çeşitleri, mutfak ve banyoda kullanıma uygundur. Bu alanlarda elleri ve vücudu kurulamak için kullanılan havlular, spor sonrasında da fazla teri almak için sıkça tercih edilir. Ayrıca havlu ürünlerini plajlarda da sıkça görmek mümkündür. Sahil kenarlarında kurulanmak ve güneşlenmek için sıkça tercih edilen en şık havlulara sayfamız içerisinden göz atabilirsiniz.

 

 Havlu Fiyatları

Havlular, farklı boyutlarda üretilir. Bunun nedeni kullanım alanlarına uygun olabilmesidir. Bu ürün çeşidinde el ve ayak havlularına ulaşmak mümkündür. Ürünlerin boyutları ve dokuları, fiyatın belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizde uygun fiyat garantisi vardır. En güzel ve en şık havlu modellerini, uygun fiyatlarla almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sayfamızdan ürünlerin detaylarına ve teslimat seçeneklerine de göz atabilirsiniz.