Tek bir sonuç gösteriliyor

-%24
Orijinal fiyat: 3.800,00₺.Şu andaki fiyat: 2.899,00₺.

Kaz tüyü yorgan, birbirinden kaliteli yorgan çeşitlerinden bir tanesidir. Yumuşak ve ince bir yapıya sahip olması nedeni ile dikkat çeken bu yorgan türü, genel olarak lüks bir dolgu malzemesidir. Rahat bir uyku için en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Ağır ve yoğun yorganlar ile karşılaştırıldığında kaz tüyü yorganlar çok daha kabarık ve hafif bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra yapısında herhangi bir şekilde keskin tüyler yer almaz. Her bireyin ihtiyacına yönelik çift ve tek kişilik ölçülerde yorganlar bulunmaktadır. Sunduğu özellikler ile dikkat çeken bu ürünlere siz de sahip olabilirsiniz.

Kaz Tüyü Yorgan Faydaları

Sahip olduğu birbirinden özel faydalar ile dikkat çeken kaz tüyü yorganların özelliklerinden şu şekilde bahsedebiliriz.

  • Bu yorgan, anti alerjik bir yapıya sahiptir. Nefes alabilen, hafif ve sıcak tutan bir yorgandır ve doğal olarak alerjiktir.
  • Bu yorganlar sıcaklık kontrolü sağlar. Yüksek kaliteli kaz tüyü yalıtımda son derece iyi bir standarda sahiptir. İnanılmaz sıcak tutan bu yorgan ile üşümeniz mümkün değildir.
  • Rahat bir uyku deneyimi sağlar. Özellikle bebekler için kaz tüyünden elde edilen yorganlar çok idealdir. Bu nedenle bebeğinizi sıcak tutmak için bu yorganları tercih edebilirsiniz.
  • Nefes alabilen bir yapıdır. Dolayısıyla terlemenize neden olmaz ve konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Kaz Tüyü Yorgan Fiyatları

Kaz tüyü yorgan fiyatları, tercih edeceğiniz yorganın boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ürünün fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ürünlerin fiyatlarını öğrenmek ve siparişinizi oluşturmak için doğru adrestesiniz. Web sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.