Gösterilen sonuç sayısı: 7

-%28
Orijinal fiyat: 500,00₺.Şu andaki fiyat: 359,00₺.
-%24
Orijinal fiyat: 850,00₺.Şu andaki fiyat: 649,00₺.
-%25
Orijinal fiyat: 400,00₺.Şu andaki fiyat: 299,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 750,00₺.Şu andaki fiyat: 599,00₺.
-%30
Orijinal fiyat: 2.000,00₺.Şu andaki fiyat: 1.399,00₺.
-%22
Orijinal fiyat: 900,00₺.Şu andaki fiyat: 699,00₺.
-%22
Orijinal fiyat: 900,00₺.Şu andaki fiyat: 699,00₺.

Bebek yastık & yastık kılıfı çeşitleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ister misiniz? Bebek yastıkları söz konusu olduğunda, boyut kesinlikle önemlidir. Yastığın bebeğinizin başını destekleyecek kadar büyük olması gerekmektedir. Ancak beşikte çok fazla yer kaplayacak kadar büyük olmadığından emin olmak istersiniz. Doğru boyutu belirlemenin en iyi yolu, bebeğinizin başını alnının üstünden boyun tabanına kadar ölçmektir. Bu size yastığın ne kadar büyük olması gerektiği konusunda iyi bir fikir verecektir.

Bebek Yastığı Özellikleri

Bebek yastıkları genellikle polyester veya pamuktan yapılmaktadır. Her iki malzeme de yumuşak ve rahattır. Ancak bazı farklılıkları vardır. Polyester genellikle daha ucuzdur, ancak ısıyı tutabilir ve pamuk kadar nefes alabilir olmayabilir. Pamuk daha pahalıdır, ancak daha emicidir ve bebeğinizi sıcak havalarda daha serin tutar.

Bebek yastıkları hem kuştüyü hem de sentetik malzemelerle doldurulabilmektedir. Kuş tüyü daha yumuşak ve daha lüks ama aynı zamanda daha pahalıdır. Sentetik malzemeler genellikle daha ucuzdur. Ancak daha az rahat olabilmekte ve çok fazla destek sağlamayabilirler. Boğulma tehlikesi olabileceğinden fırfırlı veya fırfırlı yastıklardan kaçınmak en iyisidir.

Bebekler dağınıktır ve yastıkları çabuk kirlenmektedir. Kirlendiğinde kolayca yıkayabilmeniz için çıkarılabilir kılıfı olan bir yastık tercih etmelisiniz. Parlak bir yastık kılıfı seçmek de iyi bir fikirdir. Bu sayede kirlendiğinde hemen görebilir ve temizleyebilirsiniz.

Bebek Yastık & Yastık Kılıfı Fiyatları

Bebek yastık & yastık kılıfı fiyatlarını web sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak ve sipariş vermek için harekete geçebilirsiniz.