64 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

Görünüm 30 45 60

Tablolar, mekanlara şıklık ve anlam katan dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Tablo çeşitlerinin fazla olması, her alanda kullanım yapılabilmesini sağlar. Hazır tablolar, farklı renk yoğunluklarında tasarlanır. Bu sayede salon, oturma odası, yemek odası ve yatak odası için uygun ürünler bulunabilir.

Tablo seçimi yapılırken, mekanda yoğunlukta olan renge göre seçim yapılabilir. Aynı zamanda zıt renklerde tasarlanan tablolar da farklı bir hava yakalamak isteyenler için iyi bir seçim olabilir. En güzel ve zarif tablo modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tablo Nerede Kullanılabilir?

Son zamanların en popüler dekor objelerinden olan tablolar, farklı kullanım alanlarına sahiptir. İç mekanların gözdesi haline gelen tablo çeşitleri, duvarda ya da zeminde konumlandırılabilir. Ayrıca şu mekanların dekoru için tablo tercih edilebilir:

  • Salon ve oturma odasında
  • Yatak odasında
  • Mutfak ve banyoda
  • Farklı işletmelerde

Evlerde görmeye alışık olduğumuz tablolar, işletmelerin süslenmesi ve dekore edilmesinde de kullanılır. Otel odalarında ya da restoran duvarlarında farklı çeşitlerdeki tablolara rastlamak mümkündür. Mekana derinlik ve anlam katacak tablo modellerine sitemizden göz atabilirsiniz.

Tablo Modelleri

Tablolar, pek çok farklı şekilde tasarlanır. Manzara resimlerine sahip olan tablolar, süretli tablolar ve son zamanların trendi geometrik şekilli tablolar sitemizde yer alır. Mekanın sahip olduğu tarz, tablo seçimi yapılırken dikkate alınacak en önemli unsurdur. Bunun yanı sıra tablo modellerine karar verirken istenen renk ve tarz da önemlidir. En şık tablo modellerine sitemizden ulaşabilir ve siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Tablo Fiyatları

Tablolar farklı boyutlarda ya da dokularda olabilir. Bu gibi özellikler tablo fiyatlarına etki eden en önemli noktalardır. Kişiler, ihtiyaçlarına ya da isteklerine uygun olacak tablolara kolay bir şekilde ulaşabilirler. Özel yapım olan tablolarımıza ise bu kategori altından ulaşmanız mümkündür. Tablo fiyatlarına ve sizler için oluşturduğumuz kampanyalara da sitemizden göz atabilirsiniz.