Gösterilen sonuç sayısı: 4

Görünüm 30 45 60

Alesta Home olarak mutfak tekstil ihtiyacı olan kişiler için birbirinden şık ve kullanışlı masa örtülerinin satışını yapıyoruz. Mutfakları renklendirecek masa örtüsü çeşitlerimizi inceleyerek dekorasyonunuza uygun modelleri tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Masa Örtüsü Çeşitleri

Mutfaklar için kullanılabilecek masa örtüsü çeşitlerimizi farklı tarzları ve dokularıyla dikkat çekiyor. Farklı mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak ürünlerimiz çamaşır makinelerinde güvenle yıkanarak kullanabiliyor. Yıkama nedeniyle deforme olmayan örtülerimiz yemekler ve özel davetler için güvenle kullanılabiliyor. Mutfak ve evin diğer bölümlerinde kullanıma uygun olan kullanışlı masa örtülerimiz masa boyutlarına uyum sağlayacak ebatlarda üretiliyor. Masa örtüsüne ihtiyaç duyuyorsanız sayfamızı inceleyerek 100x100cm ve 170x170cm ebatlarındaki masa örtülerimizden seçebilirsiniz.

 Masa Örtülerinin Kumaş Modelleri

Sayfamızda yer alan masa örtüleri Fransa’da üretilerek siz müşterilerimiz için satışa sunuluyor. Kaliteli kumaşlar kullanılarak teknolojik imkanlar kullanılarak üretilen örtülerimiz mutfakların ihtiyacını karşılıyor. Müşterilerimiz için satışa sunduğumuz masa örtülerinde tercih edilen kumaş modellerimiz arasında ise şunlar bulunuyor.

*saten masa örtüleri

*pamuklu keten masa örtüleri

*desenli saten masa örtüleri

*pamuklu keten gri masa örtüleri

Masa örtüsüne ihtiyaç duyuyorsanız kumaş türüne göre beğendiğimiz masa örtüsünü sipariş ederek evlerinizde kullanabilirsiniz. Farklı renklerde bulunan masa örtülerimizi yemek takımları ve diğer mutfak mobilyalarınızla kombin yapabilirsiniz.

 Masa Örtülerinin Fiyatları

Mutfak tekstil ihtiyacı olan müşterilerimiz için satışa sunduğumuz masa örtülerinin fiyatları model, kumaş ve ebatlara bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 149-450 TL aralığında olan ürünlerimiz bütçeye göre satın alınabiliyor. Ayrıca pamuklu keten veya saten kumaştan üretilmiş ürünlerimizden satın alan kişiler ücretsiz kargo ve indirimli fiyat avantajından yararlanabiliyorlar. Sizlerde mutfaklarınızda yer alan masalar için şık aynı zamanda da kullanışlı masa örtülerine ihtiyaç duyuyorsanız modellerimizi inceleyebilir ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.