Tek bir sonuç gösteriliyor

Masa örtüleri, masaları koruma amacı ile çeşitli malzemelerden elde edilen çok amaçlı ürünlerden bir tanesidir. Kullanım alanları elde edilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda masa örtüsü çeşitleri farklı desenlerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Üretimlerindeki en öncelikli amaç masaların kirden ve yıpranmalardan korunmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra görsel güzellik amacı ile de bu ürünlerin sık sık tercih edildiğinden bahsedebiliriz.

Göz alıcı renkleri ile görenleri kendine hayran bırakan masa örtüsü çeşitleri ortamın havasını değiştirecek bir etkiye sahiptir. Bu örtüler yemek takımlarınızın çok daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak formlarda sunulan ürünler, geometrik desenlere de sahip olabilmektedir.

Masa Örtüsü Çeşitleri

Saten bantlı masa örtüleri, en iyi restoran ve otellerde seçkin yemekler için nihai lüks masa örtüleridir. %100 pamuktan yapılmış ve son derece şık bir saten bantla tamamlanan bu masa örtüleri, herhangi bir restorana zarafet ve duruş katar. Saten bantlı masa örtüleri, birinci sınıf bir masa düzenini tamamlamanın klasik yoludur ve onları bir dizi özel yemek işletmesi için ideal kılar.

Pamuk, nefes alabilen ve ısının keten ile mobilyalarınız arasında sıkışmasını önleyen doğal bir elyaftır. Pamuk asla statik depolamaz. Yani önce kaplamalarınızı çözmenize gerek kalmadan masaları döşemek her zaman hızlı ve kolaydır.

Pamuklu masa örtüleri, iç içe saten bir bant olmamasına rağmen masalara zarif durur. Saten bantlı bir masa örtüsünden biraz daha uygun fiyatlıdır. Pamuklu masa örtüleri, herhangi bir yemek ortamına kalite ve lüks katmak için mükemmeldir.

Masa Örtüsü Fiyatları

Masa örtüsü fiyatları sizler için sunulan ürünlerin fiyatlarını ifade etmektedir. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun masa örtülerine sahip olabilirsiniz.