Gösterilen sonuç sayısı: 5

-%21
Orijinal fiyat: 150,00₺.Şu andaki fiyat: 119,00₺.
-%29
Orijinal fiyat: 350,00₺.Şu andaki fiyat: 249,00₺.
-%28
Orijinal fiyat: 250,00₺.Şu andaki fiyat: 179,00₺.
-%28
Orijinal fiyat: 250,00₺.Şu andaki fiyat: 179,00₺.
-%28
Orijinal fiyat: 250,00₺.Şu andaki fiyat: 179,00₺.

Mumluk, eviniz için kullanabileceğiniz şık dekoratif ürünler arasındadır. Mumlarınızı uygun bir mumlukta sabitlemek, mumları yerinde tutmak için gerekli desteği sağlamaktadır. Örneğin, yemek odası masanıza zarif ve sofistike bir görünüm kazandırmak için mumluk tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra akşam yemeği mumlarının uzun durmasına yardımcı olmak için konik mumluklar kullanılmaktadır.

Mumluk ihtiyacı uzun zaman önce insanların mumların devrilebileceğini ve yangına neden olabileceğini fark ettiklerinde keşfedildi. Mumlukların birincil işlevi, herhangi bir aksilikten kaçınmak için mumlar için güvenli ve güvenli bir temel sağlamaktır. Sağlam bir tabanı olmayan yanan bir mum yerleştirmek, bir felaketin olmasını beklemek gibidir. Hafif bir itme bile mumun düşmesine ve masa örtüsü veya perdelerin alev almasına neden olabilir.

Mumluk Çeşitleri

Hoş olmayan olayları önlemek için, ekstra güvenlik ve önlem için açık alevlerinizin altında cam mumluklar kullanmanız önemlidir. Uzun mumluklar mumlarınızı sabit tutar ve çocuklar veya sakar misafirler için yanlışlıkla mumlarınızı dürtüp yemek masasına zarar vermeleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Birbirinden şık mumluklar ve metal mumluklar ev dekorunuzu geliştirmek kullanılmaktadır. Bu doğrultuda mumlarınızı herhangi bir yere güvenle yerleştirmek için yeterince sağlamdır. Herkesin güvenliğini sağlamak için mumluklarınızı düz ve düz bir yüzeye yerleştirdiğinizden emin olun.

Mumluk Fiyatları

Söz konusu ürünlerin fiyatları, tercih edeceğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Siz de bu konuda bilgi almak için doğru adrestesiniz. Bu doğrultuda web sitemizdeki ürünleri inceleyerek ürünlerimize kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.