Gösterilen sonuç sayısı: 4

Görünüm 30 45 60

Vazo, pek çok alanda tercih edilen bir süs eşyasıdır. Evlerde görmeye alışık olduğumuz bir ürün olan vazo farklı mekanlarda da tercih edilir. Genellikle masa gibi yerden yüksek eşyalar üzerinde sergilenen vazolar, kuru çiçeklerle süslenebilir. Vazolar farklı materyallerden üretilebilir. Tüm çeşitlere ise sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vazo Çeşitleri

Vazo ürünleri farklı renk ve model seçeneklerine sahiptir. vazo gruplarını birbirinden ayıran en önemli özellik ise üretilen maddelerdir.

Sitemiz içerisinde yer alan vazo çeşitleri ise şunlardır:

  • Cam vazolar
  • Seramik vazolar
  • El yapımı vazolar
  • Ahşap vazolar
  • Porselen vazolar

Vazo seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, ürünün maddesidir. Seramik ya da camdan elde edilen vazolar, farklı mekanlarda kullanıma uygundur. Bunun tercihi ise kullanılacak olan alanın genel tarzına bakılarak yapılmalıdır.

Vazo Modelleri

Vazo ürünleri pek çok farklı şekilde tasarlanabilir. Bir sanat eseri niteliğinde olan vazolarda, el yapımı olanlar daha fazla tercih edilir. Hem evde hem de iş yeri dekorasyonunda kullanılabilen vazo modelleri mevcuttur. Tüm vazo modellerimiz özel üretimdir ve sizler için özenle paketlenir. Ürünlerimize göz atmak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilir ve bu kategori altından vazo siparişi oluşturabilirsiniz.

En Güzel Vazolar

Vazolar, çiçek sergilemek için kullanılan, küçük ve güzel ürünlerdir. Farklı çeşitlere sahip olan vazolara ise sayfamızdan ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen ve en güzel vazolar ise seramik ve camdan üretilenlerdir. Ayrıca el yapımı vazolar da son zamanların en trend objeleri arasındadır. Tüm vazo modellerine ve en güzel vazolara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vazo Fiyatları

Vazolarda fiyat aralığı oldukça geniştir. Bunun sebebi ürünlerin farklı varyasyonlarının yapılabiliyor olmasıdır. Genel olarak fiyatı etkileyen faktörler ise; boyutlar ve ürünün ham maddesidir. En uygun fiyatlarla vazo alışverişi yapmak için sayfamızı tercih edebilir ve siparişlerinizi zarar görmeden teslim alabilirsiniz.