Gösterilen sonuç sayısı: 3

-%20
Orijinal fiyat: 1.200,00₺.Şu andaki fiyat: 959,00₺.
-%21
Orijinal fiyat: 1.700,00₺.Şu andaki fiyat: 1.349,00₺.
-%26
Orijinal fiyat: 3.500,00₺.Şu andaki fiyat: 2.599,00₺.

Kaz tüyü yastık çeşitleri, yastık modelleri arasından en sağlıklı olanıdır. Bilindiği üzere yastık seçimi sağlıklı bir uyku için büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle yatak odası tekstilinde kaz tüyü yastığı sık sık tercih edilmektedir. İşlevsel olarak kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Dolayısıyla bu ürünler ile siz de eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Verimli uyku için En az yatak kadar önemli olan yastıklar, kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamalıdır. Kolay temizlenebilir olması ve doğal bir yapıya sahip olması önemli bir etkendir. Bu nedenle bu yastık çeşitlerinin yoğun bir ilgi gördüğünden bahsedebiliriz. Kılıflı ve kılıfsız bir şekilde tercih edilebilecek bu ürünlere siz de tek tıkla kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kaz Tüyü Yastık Çeşitleri

Yumuşak ve ince bir yapıya sahip olması nedeni ile dikkat çekmektedir. Bu doğrultuda genel olarak lüks bir dolgu malzemesidir. Rahat bir uyku için en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Ağır ve yoğun yastıklar ile karşılaştırıldığında kaz tüyü yastıklar çok daha kabarık ve hafif bir yapıya sahiptir. Bu yastıklar sıcaklık kontrolü sağlar. Dolayısıyla yüksek kaliteli kaz tüyü yalıtımda son derece iyi bir standarda sahiptir. İnanılmaz sıcak tutan bu yastıklar ile üşümeniz mümkün değildir.

Kaz Tüyü Yastık Fiyatları

Sağladığı faydalar ile dikkat çeken bu ürünlerin fiyatların web sitemizdeki ürünleri inceleyerek sahip olabilirsiniz. Bu doğrultuda yapmanız gereken tek şey ürünlerimizi incelemek ve tek tıkla sipariş oluşturmak olacaktır.