Gösterilen sonuç sayısı: 4

Görünüm 30 45 60

Minderler, yatak odalarında ve salon gibi oturma alanlarında sıkça tercih edilen ürünlerdir. Hem koltuklarda hem de sandalyelerden minder kullanımı yaygındır. Mevcut minderlerde değişiklik yapmak ise minder kılıfı ürünleri sayesinde oldukça kolaydır. Eski minderinden sıkılan ve değiştirmek isteyen kişiler, minder kılıfları ile mekanda farklılık yaratabilir ve bu sayede dekorasyonu değiştirebilir. En güzel ve şık minder kılıflarına ise sayfamızdan ulaşmak mümkündür.

 

 Bahçe Minder Kılıfı

İç mekanlarda minder kullanımı oldukça yaygın olsa da dış mekanlarda da minder tercih edilebilir. Teras, balkon ya da bahçelerde oturma alanı olarak tercih edilebilen minderler, ortama bohem bir hava katar. minder kılıfı ürünleri ise ortama renk ve hareket katar. Bahçe için tercih edilebilecek minder kılıflarında, doğal renkler tercih edilebilir. Bahçeniz için uygun olan tüm kılıf seçeneklerine ve modellerine bu sayfadan göz atabilirsiniz.

 

 Minder Kılıfı Modelleri

Minder kılıflarında farklı modeller ve desenler mevcuttur. Hem düz hem de farklı desenlere sahip olan ürünler, sitemizde yer alır. minder kılıfı ürünlerimizin diğer modelleri ise şunlardır:

*Bahçe minder kılıfı

*Koltuk minder kılıfı

*Sandalye minder kılıfı

*Desenli ve düz renk minder kılıfı

Minder kılıfı nereden kullanılacaksa, o mekanın havasına uygun bir ürün seçilmesi önemlidir. İç mekanlarda kullanılacak olan minder kılıfı ürünlerinde canlı renkler kullanılabilirken, dış mekanlarda daha soft ve desenli ürünler tercih edilebilir. Tüm modellere sayfamızdan göz atabilirsiniz.

 

 Minder Kılıfı Fiyatları

Minder kılıfı, pek çok farklı kullanım alanına sahip olan bir üründür. Farklı kullanım alanlarına göre tasarlanan ürünlerde fiyat farkı da oluşur. Fiyatlar, model ve boyutlara göre değişiklik gösterebilir. Burada dikkat edilmesi gereken minder kılıfı ürününde kullanılan kumaştır. Kumaşların leke tutmaz özelliklere sahip olmaları, uzun kullanım için oldukça önemlidir. Uygun fiyatlı minder kılıflarına sitemiz üzerinden göz atabilir ve sizin için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.