Gösterilen sonuç sayısı: 2

-%22
Orijinal fiyat: 6.000,00₺.Şu andaki fiyat: 4.699,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 5.000,00₺.Şu andaki fiyat: 3.999,00₺.

Yün yorgan çeşitleri, ev tekstil kategorisinde yer alan son derece kullanışlı olan ürünlerdir. Kullanım amaçlarına göre farklı işlevlere sahip olabilen bu ürünler yatak odaları için idealdir. Yün yorgan çift kişilik, tek kişilik ve bebek yorganı şeklinde çeşitlendirilmektedir. Tek ve çift kişilik yatakların standart ölçülerine uygun olan bu ürünleri siz de tercih edebilirsiniz.

Günümüzde söz konusu ürünler farklı boyutları ile dikkat çekmektedir. Her mevsim kullanılan bu ürünler konforlu bir uyku için idealdir. Farklı ev tekstil markalarının ürettiği ürünler ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Yün Yorgan Çeşitleri

Kışlık yorganlar arasında yer alan ve yünden elde edilen ürünler son derece pratik ve kullanışlıdır. Bu ürünlerden bazıları çamaşır makinesinde yıkamak için ideal olmaktadır. Bu doğrultuda ürünleri aldıktan sonra yıkama talimatlarını detaylıca incelemeniz gerekmektedir. Markaların tavsiye ettiği yıkama talimatlarına uygun ürünleri yıpranmadan uzun bir dönem boyunca kullanabilirsiniz.

Bu ürünler genellikle boyutlarına göre çeşitlendirilmektedir. Kalın ve ince dokuya sahip olan ürünler materyallerine ve dizaynına göre farklılaşmaktadır. Kapitone desenli ya da düz seçenekleri ile dikkat çeken ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Yün Yorgan Fiyatları

Yorganlar kış aylarında en fazla kullanılan tekstil ürünleridir. Bu nedenle son derece önemli ve yoğun bir şekilde tercih edilmesi gereken ürünler arasındadır. Bu doğrultuda sizin de yorgana ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Sahip olduğu özellikler ile dikkat çeken bu ürünlere tek tıkla sahip olabilir ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.