Ayak havlusu, en önemli havlu çeşitlerinden bir tanesidir. Kıyafetlerinizi nasıl seçmeye çalıştığınızı düşünün. Ya da dairenize mobilya alırken dikkat ettiğiniz kriterler… Narin ayaklarınıza değen havluların da kaliteli olması gerekmektedir. Gün boyu kullandığınız ve her evin olmazsa olmazı olan bir havlu seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Rengarenk ve yumuşacık pek çok havlu arasından doğru havluyu seçmek sandığınız kadar zor değil. Etiketlerin üzerindeki işaretler, okuyabilenler için daha fazla ipucu içeriyor. Bu noktada web sitemizde sizler için sunulan ayak havlusu çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ayak Havlusu Çeşitleri

Etiketlerde ilk dikkatinizi çeken şey elbette ürünün içeriğidir. Havlular pamuk, bambu veya mikrofiber gibi malzemelerden yapılmaktadır. Malzemenin kendine has özellikleri, doğallığı ve hızlı su emmesi olmasına rağmen pamuk en çok tercih edilen malzemedir. Doğasında yumuşaklık bulunan pamuğun su emiciliği ve çabuk kuruma süresi havlu, yüz havlusu ve banyo havlularında rahat bir kullanım sunar. Özel bir üretim süreci ile ipliğe daha hacimli bir yapı kazandıran hidrokoton havluların geleneksel pamuklu havlulara göre farklı avantajlar sunduğu da biliniyor. Sentetik malzeme içermeyen ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Ayak Havlusu Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Birbirinden farklı özelliklerde bulunan bu ürünlerin fiyatları da farklıdır. Bu nedenle fiyatlar ile ilgili net bir bilgi söz konusu değildir. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.