Gösterilen sonuç sayısı: 3

-%21
Orijinal fiyat: 150,00₺.Şu andaki fiyat: 119,00₺.
-%28
Orijinal fiyat: 250,00₺.Şu andaki fiyat: 179,00₺.
-%28
Orijinal fiyat: 250,00₺.Şu andaki fiyat: 179,00₺.

Tealight mumluk, dekoratif bir görünüm sağlamak için tercih edilen ürünler arasındadır. Son derece şık ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip bu ürünler ile kusursuz dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla bu mumluk modellerinin bulunduğunuz ortama eşsiz bir hava kattığından bahsedebiliriz. Özellikle biblo, vazo gibi eşyalar ile birlikte kullanıldığında çok daha şık bir görünüm oluşacağından emin olabilirsiniz.

Şık ve eşsiz görünümü ile dikkat çeken bu ürünler, masa üstlerinde ve konsollarda kullanım için idealdir. Hiçbir zaman modasını ve sürekliliğini yitirmeyen mumluklar ile bulunduğunuz ortamında atmosferini değiştirmeniz mümkün.

Tealight Mumluk Çeşitleri

Mumlar, bulunduğu ortamı çok daha soft bir hale dönüştürmektedir. Bu nedenle dekorasyonun en önemli ürünlerinden bir tanesi mumluk çeşitleridir. Göz alıcı tasarımlara sahip olan bu mumluk çeşitleri, kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde sunulmaktadır. Kokulu mumlar, görüntüsünün yanı sıra kokusu ile de herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Bu doğrultuda birbirinden farklı şekillerde ve alternatifler ile sunulan ürünlerle ihtiyaçlarınız için uygun olanları seçebilirsiniz.

Bu mumluk çeşitleri balkon ve kış bahçesi gibi alanlarda dekoratif görünüm elde etmek için yoğun bir ilgi görmektedir. Bu nedenle balkonunuzda kullanacağınız dekoratif ürünlere ihtiyacınız varsa bu ürünleri seçebilirsiniz.

Tealight Mumluk Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları, modellerine ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu fiyatlar ile ilgili net bir bilgi vermek mümkün değildir. Siz de web sitemizde yer alan bu ürünleri inceleyerek  siparişinizi verebilirsiniz.