Gösterilen sonuç sayısı: 2

Görünüm 30 45 60

Yemek sofralarının vazgeçilmez eşlikçilerinden biri de amerikan servisi ürünleridir. Özenle tasarlanan ve üretilen servisler, akşam yemeklerinin ya da ailecek yenecek olan kahvaltıların başkahramanlarıdır. Sofra düzenine ve dekorasyonuna katkı sağlayacak olan bu ürünlerde, farklı kumaş ve desen seçenekleri vardır. Ürünlerimiz leke tutmaz özelliklere sahiptir. Yıkanabilir amerikan servislerimize, bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

Amerikan Servis Modelleri

Amerikan servislerde farklı modellere rastlamak mümkündür. Farklı materyallerden üretilen amerikan servis ürünleri, en uygun fiyatlarla sitemizde yer alır.

Bu kategoride bulunan model ve çeşitler ise şöyledir:

  • Kumaş amerikan servis
  • Deri amerikan servis
  • Hasır amerikan servis
  • El yapımı amerikan servis

Amerikan servisler, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılabilen ürün çeşitlerindendir. amerikan servisi kullanımı restoranlarda da yaygındır. Temizlik açısından da kullanışlı olan bu ürünler, sofra dekoru açısından da sıkça tercih edilir. Peçeteler ile takım halinde de tercih edilebilen amerikan servis ürünleri, sofra dekorunu tamamlamak adına kullanılır.

Amerikan Servis Peçete

Amerikan servis peçeleri, gıda sektöründe olan işletmelerde sıkça kullanılan ürünlerdir. Evlerde günlük hayatta kullanılabilen bu ürünler, sofrada da kullanılabilir. Runner ve peçeteler ile uyumlu olacak şekilde tercih edilen amerikan servisi ürünleri, bu sayede sofranın şıklığına katkıda bulunur. Arkadaş toplantısı yemeklerinde ve aile yemeklerinde amerikan servisler kullanılarak, şık bir akşam yemeği sofrası hazırlamak mümkün olur. Bu kategorideki tüm modellerimize sitemizden ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Amerikan Servis Fiyatları

Amerikan servis peçetelerinde fiyatlar, ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kaliteli ve uygun fiyatlı amerikan servisi ürünlerimiz, uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Yıkanabilir olması sebebiyle tercih edilen şık amerikan servislerimizde her gün en uygun fiyatları bulmak mümkündür. Siz de eviniz ya da iş yerinizde kuracağınız sofraların şık olmasını istiyorsanız, ürünlerimize göz atarak anında satın alabilirsiniz.