Tek bir sonuç gösteriliyor

-%10
Orijinal fiyat: 10.000,00₺.Şu andaki fiyat: 8.999,00₺.

Çatal kaşık bıçak seti mutfakların en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Bu doğrultuda söz konusu ürünlerin tercihi de son derece önemlidir. Günlük olarak tercih edilebilecek ürünlerin yanı sıra misafirler için tercih edilebilecek çatal setleri bulunmaktadır. Pratik ve şık bir yapıya sahip olan söz konusu ürünler ile eşsiz şıklıkta sofralar hazırlayabilirler.

Setler genel olarak farklı tarzlarda, ebatlarda ve renklerde olabilmektedir. Bu noktada bir seçim gerçekleştirirken öncelikle bu ürünleri kullanacak kişi sayısını göz önünde bulundurmalısınız. Genel olarak çatal, kaşık, bıçak seti; 18, 24, 36 parça şeklinde sunulmaktadır. Bireyler ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine en uygun parçadaki setleri tercih edebilmektedir.

Çatal Kaşık Bıçak Seti Çeşitleri

Çatal takı  ile ilgili çeşitli ihtiyaçlarınız söz konusuysa bunun için web sitemizdeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Lezzetli yemeklerin baş tacı olan bu ürünler ile sofralarınızı kusursuz bir hale dönüştürebilirsiniz. Parlak yapıda olan gümüş renkli çatal bıçak setleri sizin için ideal yapıdaki ürünler olabilmektedir. Temiz görünümlü ve şık bir set ile sofralarınızı kusursuzlaştırmak sizin eliniz de!

Çatal, bıçak setleri genel olarak çeyizlik ürünler olarak talep görmektedir. Bunun yanı sıra günlük ihtiyaçlar için de bu ürünler tercih edilebilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz  bu setleri tercih ederek sofralarınızın baş tacı haline getirebilirsiniz.

Çatal Bıçak Kaşık Seti Fiyatları

Birçok kişi çatal seti fiyatları ile ilgili çeşitli detayları merak etmektedir. Bu noktada söz konusu ürünlerin fiyatlarının setlerin parça sayısına göre değişkenlik gösterdiğinden bahsedebiliriz. Siz de bu ürünlere sahip olmak için doğru adrestesiniz. Ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede kısa bir süre içerisinde siparişinizi oluşturabilir ve ürünlerin size teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.