Tek bir sonuç gösteriliyor

-%17
Orijinal fiyat: 600,00₺.Şu andaki fiyat: 499,00₺.

Runner

Amerikan servisi olarak da ifade edilen runner modelleri, yemek sofralarında sık sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Amerikan servisi ve masa örtüsü olarak bilinen bu ürünler farklı renk ve desenlere sahiptir. Örtü gibi masaya serilen bu ürünler dekoratif bir ürün olarak kullanılmaktadır.

Yemek takımlarının altına serilen altlıklar olan Amerikan servisi, pratik ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bu noktada siz de yemek masalarının çok daha dekoratif bir görünüme sahip olması için söz konusu ürünleri tercih edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan bu ürünleri çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

Runner Çeşitleri

Farklı materyallerden elde edilen Amerikan servisi, yemek masalarınızın çok daha uyumlu bir hale gelmesini sağlamaktadır. Farklı çeşitleri ile dikkat çeken ve yoğun bir ilgi gören bu ürünleri siz de çok seveceksiniz. Özellikle gri Amerikan servisi, kırmızı Amerikan servisi gibi ürünlere tek tıkla web sitemizden sahip olabilirsiniz.

Söz konusu ürünlerin farklı desenlerdeki çeşitleri de mevcuttur. Örneğin, çiçek desenli ürünler son derece yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra modern çizgilere sahip olan ürünlerde oldukça şık bir tasarım elde edilmesini sağlayacaktır. Yemek masasında sevdikleriniz ile eşsiz dakikalar geçirirken bu ürünleri tercih ederek mükemmel bir anı elde edebilirsiniz.

Runner Fiyatları

Amerikan servisi fiyatları, bu ürünleri tercih edecek olan bireyler için önemli bir konudur. Bu noktada runner fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için doğru adrestesiniz. Bu ürünleri web sitemizden inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve güvenilir ürünlere sahip olmak için hemen harekete geçebilirsiniz.