Gösterilen sonuç sayısı: 2

-%20
Orijinal fiyat: 1.500,00₺.Şu andaki fiyat: 1.199,00₺.
-%13
Orijinal fiyat: 1.500,00₺.Şu andaki fiyat: 1.299,00₺.

Tava & tava seti ile mutfağınızda eşsiz lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Birbirinden farklı malzemelerden kaliteli şekilde üretilen tava çeşitlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için üretilen bu ürünlere web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yemek yapan herkes için tavalar bir ihtiyaçtır. Bu doğrultuda tavalar mutfak malzemeleri arasından olmazsa olmaz bir üründür. Dolayısıyla nefis yemekler hazırlamak için sizin de tavan çeşitlerine ihtiyacınız olduğundan bahsedebiliriz. Dolayısıyla yemek pişirmek, ısıtmak için sık sık tercih edilen tava çeşitleriyle lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Özellikle krep, menemen ve sote gibi yemekler için farklı özelliklere sahip tava çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Tava Çeşitleri

Bireylerin kullanımına sunulan birbirinden farklı özelliklerde tava çeşitleri söz konusudur. Pişirme esnasında tercih edilen ekipmanlar kendi içerisinde gruplara ayrılırken tavaların da çeşitli gruplara ayrıldığından söz edebiliriz. Bu noktada krep tavası, pankek tavası, kızartma tavası, wok tava gibi birçok tava çeşidinden söz edebiliriz. Bireyler bu tavaları tamamen kendi ihtiyaçları doğrultusunda tercih etmektedir.

Tavalar kullanım amaçlarına göre sınıflandırılmanın yanı sıra kullanılan materyale göre de sınıflandırılmaktadır. Çelik tavalar, teflon tavalar, döküm tavalar ve granit tavalar en çok tercih edilen tava çeşitleri arasındadır. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu tavaları tercih edebilirsiniz.

Tava & Tava Seti Fiyatları

Tava & tava seti fiyatları, tercih edeceğiniz ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada tava çeşitlerini tek tek gözden geçirerek profesyonel ve kaliteli ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz.