Tek bir sonuç gösteriliyor

Çerçeve, dekoratif ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak ürünler arasındadır. Sanatseverlerin evine güzel bir dokunuş yapmak istediklerinde bu ürünlerin son derece avantajlı olacağından bahsedebiliriz. Resim, ayna, fotoğraf gibi objeler için tercih edilecek bu ürünleri siz de çok seveceksiniz.

Ev ve iş yerleriniz için en uygun çerçeve seçimini gerçekleştirirken seçebileceğiniz 2 farklı çerçeve vardır. Dış bükey ürünler, içinde bulunan objelerin çok daha fazla öne çıkmasını sağlamaktadır. Siz de eviniz için en şık tasarıma sahip olan bu ürünleri tercih ederek eşsiz bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Çerçeve Çeşitleri

Bu ürünler eserin önüne geçecek şekilde abartılı olmamalıdır. Fazla figür içermeyen ve gösterişli ürünler ile dekoratif bir görünüm mümkündür. Söz konusu seti alacakların dikkat etmesi gereken bir diğer önemli konu ise renk seçimidir. Resim için kullanacağınız ürünün renginin ana renklere uygun olması gerekmektedir. Eserin önüne geçecek abartılardan kaçınmalısınız. Bunun yanı sıra seçim yaparken ölçü konusuna da çok dikkat edilmelidir. Kaliteli bir model ile beraber elde edeceğiniz şıklığı ve dekoratif görüntüyü çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Bu doğrultuda ürünün kullanılacağı alan son derece önemlidir. Örneğin, salonda bir masanın üzerine koyduğunuz çerçeve ile oturma odasının kütüphanesine koyduğunuz aynı etkiyi yaratmaz. Aynı zamanda çerçeveletilecek obje sayısı da dikkate alınmalıdır. Birden fazla resim, fotoğraf veya obje için daha büyük modeller ve abartılı kaplamalar seçilebilirken tekliler için daha küçük ve göz yormayan ürünler tercih edilebilir.

Dekoratif Ürün Fiyatları

Dekoratif ürün fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyerek sizin için en uygun olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla kaliteli ve güvenilir ürünler için hemen harekete geçin.