Ortopedik yastık çeşitleri günde ortalama 8 saat uyuyan insanlar için son derece önemli bir yastık çeşididir. İyi bir uykunun sırrının kesinlikle yastık ve yatak olduğundan bahsedebiliriz. Bu noktada ortopedik yastık çeşitleri arasından seçim yaparak eşsiz bir deneyim elde etmeniz mümkündür. Güne zinde başlamak için tercih edebileceğiniz bu yastık çeşitleri ile uykunuzu en verimli şekilde alabileceğinizden de bahsedebiliriz.  Bu yastıklar, vücut ağırlığının yönünde şekil alan ve normal zamanda ise düz bir yastık görünümüne sahip olan ürünlerdir.

Ortopedik Yastık Çeşitleri

Bu yastık modelleri diğer yastıklara göre çok daha fazla verimli bir şekilde uykunuzu almanızı sağlar. Bu noktada söz konusu ürünlerin visco yastık ve lateks yastık şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu ürünler arasından seçim yaparken bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Bunlardan en önemlidir yatış pozisyonunuzdur. Yan yatış pozisyonuna sahipseniz omuz yüksekliğinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Sırt üstü yatmayı tercih ediyorsanız orta ya da alçak yüksekliğe sahip olan ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Bu yastıklar boyun desteği için büyük bir öneme sahiptir. Bunun yanı sıra yastıkların orta yumuşaklıkta olması da çok önemlidir. Yüz üstü uyuyan kişilerin ise yumuşak yastık seçimi yapmaları doğru bir kriterdir. Bu sayede boş ve boyun bölgesi desteklenir.

Ortopedik Yastık Fiyatları

Bu yastıkların fiyatları, seçim yapacağınız yastığın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada söz konusu ürünler ile ilgili tercih yaparken öncelikle fiyat unsurunu değerlendirmeniz gerekebilmektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hemen harekete geçin.

 

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.