Gösterilen sonuç sayısı: 2

-%9
Orijinal fiyat: 800,00₺.Şu andaki fiyat: 729,00₺.
-%20
Orijinal fiyat: 750,00₺.Şu andaki fiyat: 599,00₺.

Yemek & mama seti, bebeklerin beslenmesinde önemli bir konudur. Ebeveyn beslemesinden kendi kendine yemeye kadar, bebeğin içmeden yemeye kadar yemek değişikliğine uyum sağlamasına yardımcı olmak için ek gıdalar eklenir. Ebeveynler ilk aşamada ek gıdaları beslemeye yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla bebek yavaş yavaş yiyecekleri kavramaya ve sonunda bağımsız olarak yemeye çalışmaktadır. Bu doğrultuda uygun ve kullanışlı bir bebek besleme seti seçmek özellikle önemlidir.

Ek gıda eklemenin ilk aşamasında, ebeveynlerin beslemesi için uygun olan bir bebek mama seti seçmelisiniz. Karıştırılabilen bir bebek besleme seti seçmeniz önerilir. Mama kabının kapasitesi az, kaşık bebeğin ağzına uygun olmalı ve giriş kısmı yumuşak silikondan olmalıdır.

Yemek & Mama Seti Çeşitleri

Ek gıda eklemenin sonraki aşamasında, bebeklerin kavraması kolay bir mama seti ve devrilmesi kolay olmayan ek mama kapları seçin. Bu noktada kaşık, mamayı kavraması kolay olabilen bebeğin küçük ellerine uymalıdır. Dolayısıyla yemek kasesi kaymaz malzemeden yapılmalıdır.

Doğru boyut çok önemlidir. Kaşık çok büyükse, bebeğiniz onu kullanmakta ve sapını kavramakta zorlanabilir. Bebek eşyaları seçerken bebeğinizin ellerini de göz önünde bulundurmalısınız.

Yemek & Mama Seti Fiyatları

Söz konusu ürünlerin fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için doğru adrestesiniz. Bu noktada ürünlerin fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün boyutuna ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermek mümkün değildir. Siz de kendiniz için yüz havluları seçmek istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz. Bu sayede ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.